BIURO RACHUNKOWE

FORUM BIURO RACHUNKOWE

Tworzymy zespół  wykwalifikowanych specjalistów zajmujący się świadczeniem kompleksowych usług księgowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala precyzyjnie i rzetelnie doradzać naszym Klientom nie tylko w zakresie księgowości, ale także finansów, podatków i kadr, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane w 100% do ich potrzeb.

Wśród naszych Klientów  znajdują się  jeden z  najprężniej działających  i rozwijających się dealerów samochodowych w Płocku, posiadających salony marek: Mercedes, Volkswagen, Skoda i Hyundai oraz największy serwis blacharsko-lakierniczy na północnym Mazowszu. Obsługujemy on-line wszystkie lokalizacje grupy Auto Forum .

Spółka działa jako Centrum Usług Wspólnych. Zakres naszej działalności obejmuje finanse: podatki, obsługę księgową, HR, kontroling oraz obsługę administracyjną. Prowadzimy dokumentację elektroniczną i papierową w jednym miejscu, eliminując zbędną komunikację.

Jeśli zależy Państwu na kompetencji, profesjonalizmie i terminowości, to są Państwo w odpowiednim miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie, niezależnie od wielkości branży czy lokalizacji Klienta.

NIEKTÓRE OPINIE O NAS

Forum Biuro Rachunkowe- świadczy usługi profesjonalnie, z należytą starannością oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej, wieloletniej współpracy pozwala nam zarekomendować Biuro jako partnera biznesowego. W każdym momencie współpracy możemy liczyć na fachową poradę i podpowiedzi, które często wykraczają poza zakres standardowych usług zawartych w umowie.
Auto Forum Dealer
Mercedes –Benz
Usługi księgowe na najwyższym poziomie! Terminowość, sumienność i profesjonalizm na każdym kroku współpracy.
Centrum kosmetyczne Nefretete
Współpraca z biurem Forum to wielka przyjemność i pewność, że sprawy księgowe mojej firmy są w najlepszych rękach. Przystępne ceny, stały kontakt i terminowe wykonanie zadań to wielki plus dla biura. Polecam serdecznie korzystanie z Ich usług.
Piotr Tomiak
Właściciel firmy
Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Bardzo dobre ceny usług, stały kontakt z biurem, a w przypadku wątpliwości – szybka pomoc i doradztwo.
Jakub Kożuch
Prezes spółki

Przejdź do nas z innego biura i odbierz 10% rabatu!